Toros Mah. Barış Manço Blv. Efendioğlu Apt. Zemin Kat No:23 Çukurova / ADANA
 
adana ferrino çelik kapı
 
FERRİNO DOOR ADANA ÇELİK KAPI, SİZİN İÇİN, GÜVENLİĞİNİZ İÇİN
 
KURUMSAL

Sektörde Biz;

Vizyonunu üst grup kaplama kapıların üretim ve pazarlanması devamında satış sonrası hizmet kalitesi prensiplerine oturtmuş bir firma olarak Kadirli Organize san.Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Ferrino; Güçlü alt yapısıyla entegre bir tesis olup aylık üretim kapasitesini 1500 adet kaplama lüx kapı olarak defalarca test etmiş ülkemizin alanında en etkin lider firmasıdır.

Ferrino ; ülkemizin farklı noktalarında satış ve sonrası hizmet,zamanında teslimat,etkin çözümler,güvenilir temsiliyet esaslarına dayalı uzman ekiplerce varlığını pekiştirerek devam ettirmektedir.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak FERRİNO Çelik Kapi'nın başlıca hizmetlerindendir.

 
İLKELERİMİZ

Yenilikçilik

Çelik Kapi Sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel çelik kapilar geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız.
Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.


Yüksek Kalite

En yüksek kalite ile çelik kapi ürünleri sunmaktayız.
Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.


Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz.
Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz.
Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilir bir şirket olarak yıllardır adını duyuran Ferrino Çelik Kapi ,müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.

 
MİSYONUMUZ
Kaliteli,estetik,garantili,uzun yıllar kullanılabilir çelik kapi üretimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çelik kapi üretmek ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmektir.

Son sistem makinelerle,uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir.

Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır.
Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir arge çalışması yapmak.
 
 
Copyright 2013 © Ferrino Door LTD. ŞTİ. Her hakkı saklıdır.
 
ferrino door adana çelik kapı firması
 
Bizi Takip Edin
Sosyal medya bizi takip ederek
ulaşabilirsiniz
facebook takio twitter takip
ferrino door online elektronik katalog

Web Tasarım : 5GEN Dijital